etusivu:   yhteystiedot

Tampereen seudun sukututkimusseura ry

Seuran postiosoite:

Tampereen seudun sukututkimusseura
Hiekkakuja 1 B 20
33230 Tampere

Seuran laskutusosoite:

Tampereen seudun sukututkimusseura
Hiekkakuja 1 B 20
33230 Tampere

Seuran verkkotunnus:

www.tamsuku.fi

Seuran pankkitili:

Seuran pankkitilin numero löytyy jäsenlehti Orpanasta.

Seuran sähköpostiosoitteet:

Henkilökohtaiset osoitteet hallituksen jäsenille ja muille toimihenkilöille ovat muotoa: etunimi.sukunimi@tamsuku.fi .

Seuralle voi lähettää sähköpostia myös osoitteeseen: seura@tamsuku.fi . Tähän osoitteeseen lähetetyt viestit ohjataan seuran hallituksen jäsenille ja muille toimihenkilöille.

Puhelinnumerot:

Vastuuhenkilöiden puhelinnumerot löytyvät jäsenlehti Orpanan sivulta 2.


Seuran hallitus

Puheenjohtaja

Jorma Lappalainen, jorma.lappalainen@tamsuku.fi

Varapuheenjohtaja, ohjelmavastaava, kokoussihteeri

Tiina Miettinen, tiina.miettinen@tamsuku.fi

Talousasiat ja muut sihteerin tehtävät

Marja-Leena Viilo, marja-leena.viilo@tamsuku.fi

Pr-henkilö

Raija Kannisto, raija.kannisto@tamsuku.fi

Orpanan toimitus

Markku Uusitalo, markku.uusitalo@tamsuku.fi

Webmaster, jäsenrekisteri

Heikki Nurmi, heikki.nurmi@tamsuku.fi

Muut toimihenkilöt

Retkiasiat

Tuija Soini, tuija.soini@tamsuku.fi

Seuran kirjasto

Marja-Leena Kuusi, marja-leena.kuusi@tamsuku.fi


Pj. Jorma Lappalainen